Meny
Velg seksjon Forside
Hesnesveien 200 4885 Grimstad
Telefon: 37041844 / 90928424 Send oss e-post
Redaktør: Jarl Morten Johansen
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2020><<
september 2020
mtotfls
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
05060708091011
Innlogging nettsiden
Klikk her for å logge inn
Personalet

Jarl Morten Johansen
Rektor
90928424
rektor@hmskole.no (Send)
Wenche Felldal
Inspektør, sosiallærer og spesped koordinator
Montessoripedagog
992 79 486
wenche@hmskole.no (Send)
Svein Erik Østrem
Assistent
IKT SFO
90679708
svein@hmskole.no (Send)
Elise Drøsdal
Faglærer
Montessoripedagog
474 18 355
elise@hmskole.no (Send)
Åse B. F. Krey
Teamleder
Montessoripedagog
976 39 932
aase@hmskole.no (Send)
Helga Raknes
faglærer
Montessoripedagog
951 65 826
helga@hmskole.no (Send)
Kaia Olesdatter Pettersen
Kontaktlærer
48453067
kaia@hmskole.no (Send)
Maria de Jong Lien
kontaktlærer
99722420
maria@hmskole.no (Send)
Leif Aronsen
Spesialpedagog
924 58 493
leif@hmskole.no (Send)
Mirjam Igland
Teamleder og Faglærer
959 36 134
mirjam@hmskole.no (Send)
Nina Abrahamsen
Assistent
SFO
915 27 857
nina@hmskole.no (Send)
Karin Lykke Paulsen
Barne og ungdomsarbeider
SFO
97774207
karin@hmskole.no (Send)
Helene Rose Arntsen
Barne- og ungdomsarbeider
SFO
976 75 364
helene@hmskole.no (Send)
Beate Juliussen
Barne- og ungdomsarbeider
971 70 816
beate@hmskole.no (Send)
Anette Nygård
Barne- og ungdomsarbeider
918 12 309
anette@hmskole.no (Send)
Kristiina Thorsen
Barne- og ungdomsarbeider
SFO
47377583
kristiina@hmskole.no (Send)
Solveig Laurendz
Assistent
SFO
992 91 427
solveig@hmskole.no (Send)
Kristine V Stokkan
Spespedlærer
98025836
Kristine@hmskole.no (Send)
Sebastian Hamre
Skoleassistent
93815382
Kristin Lundstrøm
barne og ungdomsarbeider
92027592
kris@hmskole.no (Send)
Janne Molund
Pedagog
spesialpedagog
975 29 967‬
janne@hmskole.no (Send)
Andrea Haugland
Pedagog
‭907 92 071‬
andrea@hmskole.no (Send)
Tor Heldal
Kontaktlærer
482 47 424‬
tor@hmskole.no (Send)
Ingeborg Gunnersen
pedagog
906 27 050‬
ingeborg@hmskole.no (Send)
Ingvild K. Skovli
Pedagog
415 10 396‬
ingvild@hmskole.no (Send)
Ingvild Synøve Aarmodt
Helsesykepleier
94503015
Ingvild.Synove.Aarmodt@grimstad.kommune.no (Send)